از کجا شروع کردیم و به کجا رسیدیم

درباره ی ما

وب سایت تاچ بیوتی ایران تنها نماینده رسمی شرکت TouchBeauty در ایران میباشد , این وب سایت در سال ۱۳۹۶ با صاحب امتیازی آقای قبادی افشار در تهران آغاز به کار کرده و در راستای تامین نیاز های بانوان ایرانی که لایق بهترین و با کیفیت ترین اجناس آرایشی و بهداشتی میباشند بر آن شدیم تا با تکیه بر حمایت ایرانی اقدام به واردات اجناس اصلی و فروش آن به مردم عزیز کشورمان کنیم.

TouchBeauty تولید کننده انواع وسایل آرایشی و بهداشتی مربوط به پوست و مو میباشد,مرکز اصلی تولیدات این شرکت چند تابعیتی در کشور های انگلستان ,ژاپن , چین و هنگ کنگ میباشد.

وب سایت رسمی تاچ بیوتی ایران
خدمات تاچ بیوتی ایران

عناوین اصلی

وب سایت تاچ بیوتی ایران تنها نماینده رسمی شرکت TouchBeauty در ایران میباشد , این وب سایت در سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده و در راستای تامین نیاز های بانوان ایرانی که لایق بهترین و با کیفیتترین اجناس آرایشی و بهداشتی میباشند بر آن شدیم تا با تکیه بر حمایت ایرانی اقدام به واردات اجناس اصلی و فروش آن به مردم عزیز کشورمان کنیم.

خدمات پس از فروش

تمامی اجناس فروخته شده شرکت تاچ بیوتی ایران دارای گارانتی 12 ماهه میباشند.

فروش جنس اورجینال

تمامی محصولات این وب سایت دارای بارکد رسمی شرکت تاچ بیوتی بوده و دارای تضمین جنس اورجینال میباشند

پاسخگویی 7 روز هفته

این وب سایت در روزهای شنبه تا پنج شنبه تا ساعات اداری و در ساعات غیر اداری و تعطیلات رسمی کشوری به صورت آنلاین برخط پاسخگوی نیاز شما عزیزان میباشد.

محصولات در آینده نزدیک

با توجه به نیاز های روز افزون و بانوان ایرانی , این وب سایت هر ماه محصولات تازه طراحی و تولید شده ی شرکت تاچ بیوتی را در اختیار مردم عزیمان قرار خواهد داد.

نماد اعتماد خرید اینترنتی

این وب سایت دارای نماد دو ستاره نماد اعتماد خرید اینترنتی ( اینماد ) میباشد و در صورت بروز هرگونه مشکل پاسخگوی شما عزیزان هستیم

نماد کسب و کار اینترنتی

این وب سایت جهت افزایش اعتماد شما عزیزان اقدام به دریافت نماد کسب و کار اینترنتی فعال کرده است.

خبرنامه