نقد و بررسی تخصصی براش تاچ بیوتی

  • admin
  • ۰۹٫۰۶٫۱۳۹۵
  • 3 دیدگاه شما

 نقد و بررسی تخصصی براش تاچ بیوتی

ست پاک‌سازی صورت «تاچ بیوتی» مدل «TB0759A» با سه سری مختلف، دو حالت سرعت موتور، طراحی ارگونومیک و محفظه‌ی نگهداری، برای کسانی که مشکلات پوستی دارند، گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. این محصول از گواهی IPX5 برخوردار است و می‌توان از آن زیر دوش هم استفاده کرد. همچنین سه سری آن برای پاک‌سازی، شفاف‌سازی و نرم‌کردن پوست صورت استفاده می‌شود.

 

ست پاک‌سازی صورت تاچ بیوتی مدل TB0759A با سه سری مختلف، دو حالت سرعت و قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب، وسیله‌ی بسیار مناسبی برای پاک‌سازی صورت است. این محصول از گواهی IPX5 برخوردار است و می‌توان از آن زیر دوش هم استفاده کرد. همچنین سه سری آن برای پاک‌سازی، شفاف‌سازی و نرم‌کردن پوست صورت استفاده می‌شود. با استفاده از این سری‌ها می‌توان جوش‌های سرسیاه، گردوغبار، آرایش، چربی و سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین برد و از بسته‌شدن منافذ پوست جلوگیری کرد. طراحی ارگونویک و قابلیت شست‌وشو از دیگر مزیت‌های مدل TB0759A هستند.

با استفاده از سه سری درنظرگرفته‌شده برای مدل TB0759A می‌توان جوش‌های سرسیاه، گردوغبار، آرایش، چربی و سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین برد و از بسته‌شدن منافذ پوست جلوگیری کرد. همچنین با استفاده از این دستگاه جای آکنه، جوش و خشکی پوست از بین می‌رود و پوست شفاف‌تر می‌شود. همچنین با ماساژدادن پوست گردش خون افزایش می‌یابد و این امر به تولید کلاژن کمک می‌کند. ماساژدادن پوست از طرف دیگر به کاهش چین و چروک و جوان‌شدن چهره منجر می‌شود. لایه‌برداری پوست هم آن را نرم‌تر و صاف‌تر می‌کند. در نهایت با پاک‌سازی‌کردن پوست مایعات بهتر جذب آن می‌شوند و ظاهر کلی پوست بهبود می‌یابد.

برس پاک‌سازی برای پوست‌های چرب طراحی شده است. این برس به صورت عمقی پوست را پاک‌سازی کرده و چربی و آرایش را از آن خارج می‌کند. به این صورت پوست نرم‌تر شده و از بسته‌شدن منافذ آن جلوگیری می‌شود. این سری برای کاربری روزانه طراحی شده است؛ اما سری شفاف‌سازی مخصوص لایه‌برداری بوده و از لاتکس ساخته شده است. بهتر است از این سری همراه با محصولات لایه‌بردار پوست استفاده شود. سری شفاف‌سازی خشکی پوست را از بین می‌برد و آن را شفاف‌تر می‌کند. سری سیلیکونی هم که مخصوص پوست‌های حساس طراحی شده، به‌آرامی پوست را ماساژ می‌دهد، گردش خون را بهبود می‌بخشد و پوست را نرم‌تر می‌کند.

با استفاده از دو حالت سرعت چرخش و پاک‌سازی ۳۶۰درجه می‌توان به صورت روزانه پوست را پاک‌سازی کرد و با لایه‌برداری، پوستی شفاف‌تر و نرم‌تر داشت. پس از پاک‌سازی، مرطوب‌کننده و کرم‌ها بسیار بهتر جذب پوست خواهند شد. همچنین کاربر می‌تواند با درنظرداشتن نوع پوست خود، از یکی از دو حالت سرعت موتور استفاده کند تا به پوست آسیبی نرسد. ضدآب‌بودن این محصول یکی از نقاط قوت آن است. با وجود این قابلیت می‌توان از دستگاه زیر دوش هم استفاده کرد. منافذ پوست در فضای مرطوب باز می‌شوند و در این حالت پاک‌سازی آن ساده‌تر انجام می‌گیرد. همچنین زحمت تمیزکردن دستگاه و شستن صورت هم کمتر می‌شود. گفتنی است دستگاه توسط دو باتری قلمی تغذیه می‌شود. همچنین برای آن یک محفظه‌ی نگهداری محکم طراحی شده است تا هنگام حمل آسیب نبیند.

در پایان می‌توان گفت ست پاک‌سازی صورت تاچ بیوتی مدل TB0759A برای کسانی که به صورت روزانه یا هفتگی پوست خود را پاک‌سازی می‌کنند، خشکی پوست دارند، از آکنه رنج می‌برند یا پوستی بسیار چرب دارند، مناسب خواهد بود. طراحی ارگونومیک و ضدآب‌بودن دستگاه استفاده از آن را بسیار ساده کرده است. سری‌های متنوع آن هم برای زیباترکردن پوست کافی خواهند بود. این سری‌ها طوری طراحی شده‌اند که برای تمام انواع پوست مناسب باشند. از طرف دیگر کاربر می‌تواند با توجه به شرایط پوست خود، از دو حالت سرعت موتور استفاده کند.

 

برگرفته از نقد و بررسی متخصصین دیجیکالا